Bil Holding

BİL Holding, BİL Kültür Eğitim A.Ş. olarak 1994 yılında, toplumsal sorumluluklarının bilincinde, çağın değişen dinamiklerine hızla uyum gösteren, Türkiye'nin en büyük sermayesinin eğitimli insan gücü olduğuna inanan akademisyen ve iş adamlarının bir araya gelmesiyle kurulmuştur. BİL Kültür Eğitim A.Ş. 'nin lokomotifliğinde başlayan yatırımlar zincirine zaman içerisinde yeni halkalar eklenmiştir. 

"Toplam kalite" politikasını özümsemiş  ve Uluslararası Kalite Güvence Sistemi ISO 9001 belgesi almış, hizmetleri ile kısa sürede birçok başarıya imza atmış olan BİL Holding "kendi kendine yetebilmek" ve "eğitimden kazandığını yine eğitime yatırmak" ilkeleri ile hareket etmiştir. İstikrarla yürüdüğü bu yolda bünyesine yeni şirketler katarak faaliyet alanını geliştirmiş ve gereksinimleri doğrultusunda yatırımlarını sürdürmüştür.

BİL Holding Kuruluşları:

BİL Kültür ve Eğitim A.Ş.

BİL Bilişim A.Ş.

BİL Data LTD. ŞTİ.

BİL Yayıncılık A.Ş.

BİL Aydın Yayıncılık LTD. ŞTİ.

BİL Derajans Reklam  

EK- BİL Matbaacılık A.Ş.

BİL Form Matbaacılık LTD. ŞTİ.  

BİL Lojistik LTD. ŞTİ.

Bilimsel ve teknik alanlardaki tüm gelişmeleri toplam kalite anlayışı ile hizmet ve ürünlerine yansıtan BİL Holding, 23 yıllık mazisini birçok şirket ve yüzü aşkın eğitim kurumu ile renklendirmiştir. Holdingimizin maddi ve manevi destekleri ile kurulan "Anadolu Eğitim ve Kültür Vakfı"nın bünyesindeki öncü ve örnek meslek yüksekokulu "Anadolu Bil M.Y.O" ve çağdaş "İstanbul Aydın Üniversitesi" ülkemizin eğitiminde ilklere imza atmaktadır.

Her geçen gün başarı grafiğini daha yukarılara taşıyan ve geleceğe emin adımlarla yürüyen BİL Holding, demokrasiye inanan felsefesiyle çağdaş, yenilikçi projelerini ülkemizin ve insanlığın hizmetine sunmaya devam edecektir.